Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Relacja z początku rundy rewanżowej.

• autor: polesie16, 2016-05-04 11:14

Za naszą drużyną bardzo ciężki,trudny i intensywny okres. Każdy z zawodników po za szkołą pracą i codziennymi problemami stara sie znaleźć kilka godzin w niedzielne popołudnie na grę z piłkę. Terminarz nas nie rozpieszczał. Pierwszy ligowy mecz został odwołany z powodu wycofania się drużyny w Woli Bystrzyckiej. Także do arcyważnego spotkania z Dębowicą przystąpiliśmy z marszu a to wraz z licznymi uazami kilku ważnych zawodników naszej drużyny niestety nie skończyło się pozytywnie. Przegrywamy z mocnym rywalem 0:2.

Kolejny mecz i kolejny mocny przeciwnik, bo lider z Dąbia. mimo dobrej gry naszej drużyny tracimy bramkę z rzutu wolnego, po przerwie rzucamy się do ataku i odrabiania strat niestety dwie kontry rywala i przegrywamy mecz 0:3.

1 Maja w Serokomli podejmowaliśmy drużyne ze środka tabeli dokładniej Armaty Stoczek Łukowski. Szybko tworzymy kilka okazji i jedną z nich wykorzystuje Piotr Kołodziejczyk. Niestety równie szybko tracimy bramkę z rzutu karnego. Mimo pewnej nerwowości dobrze dysponowani Damian Fotyga oraz ,,Biały" stale stwarzali zagrożenie pod bramką rywala dzięki czemu na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:1 po bramce z karnego Artura Antoniaka. Niestety w pierwszej połowie kolejnej ciężkiej kontuzji doznał nasz zawodnik Dawid Kasprzak któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Druga połowa to całkowita dominacja naszej drużyny którą wygraliśmy aż 4:0 a mecz ostatecznie 6:1.

Niestety już dwa dni później bo 3 maja kolejny mecz z Wólką Świątkową. Nasza drużyna przesiana kontuzjami jedzie na jak się okazało trudny teren i mając w nogach ostatni mecz podejmuje równorzędną walkę z gospodarzami. Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 1:1 a premierową bramkę dla naszej drużyny po dośrodkowaniu Damiana Fotygi zdobył Marcin Sala.

Niestety ciągle kilku naszych kolegów leczy kontuzję i oby one w końcu opuściły naszych graczy.

Naszczęście do gry wrócił Paweł Ociesa oraz Tomasz Goździak a także ciagle możemy liczyć na Michała Sypniewskiego Łukasza Abramczuka czy Piotrka Kołodziejczyka i liczymy że w miarę możliwości chociaż kilka razy pomogą nam w rywalizacji oraz zabawie na boisku.