GLKS POLESIE SEROKOMLA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 80
ogółem: 438 955

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
12  2016-11-06 Perła Dwornia 3:2 Orzeł Zalesie zobacz ›
12  2016-11-06 Sokół Krynka Łukowska 1:3 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska zobacz ›
12  2016-11-06 Unia Krzywda II 3:0 Gręzovia Gręzówka zobacz ›
12  2016-11-06 Tur Turze Rogi Dwernicki 2 Stoczek Łukowski 11:00
12  2016-11-06 WKS Wólka Świątkowa 1:7 ULKS Dębowica zobacz ›
12  2016-11-06 GLKS Polesie Serokomla 2:2 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
11  2016-10-30 ULKS Dębowica Absolwent Domaszewnica 17:00
11  2016-10-30 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski 11:2 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
11  2016-10-30 Gręzovia Gręzówka 2:10 Tur Turze Rogi zobacz ›
11  2016-10-30 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 5:0 Unia Krzywda II zobacz ›
11  2016-10-30 Orlęta Gołaszyn 2:3 Sokół Krynka Łukowska zobacz ›
11  2016-10-30 Orzeł Zalesie 1:2 GLKS Polesie Serokomla zobacz ›
10  2016-10-23 Sokół Krynka Łukowska 8:2 Orzeł Zalesie zobacz ›
10  2016-10-23 Unia Krzywda II 2:4 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
10  2016-10-23 Tur Turze Rogi 2:3 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska zobacz ›
10  2016-10-23 WKS Wólka Świątkowa 1:10 Gręzovia Gręzówka zobacz ›
10  2016-10-23 Absolwent Domaszewnica 3:1 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski zobacz ›
10  2016-10-23 GLKS Polesie Serokomla 4:0 Perła Dwornia zobacz ›
2016-10-16 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski 2:10 ULKS Dębowica zobacz ›
2016-10-16 Gręzovia Gręzówka 0:12 Absolwent Domaszewnica zobacz ›
2016-10-16 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 9:1 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2016-10-16 Orlęta Gołaszyn 4:0 Tur Turze Rogi zobacz ›
2016-10-16 Orzeł Zalesie 1:4 Unia Krzywda II zobacz ›
2016-10-16 Perła Dwornia Sokół Krynka Łukowska 17:00
2016-10-09 Unia Krzywda II 1:2 Perła Dwornia zobacz ›
2016-10-09 Tur Turze Rogi 4:1 Orzeł Zalesie zobacz ›
2016-10-09 WKS Wólka Świątkowa 0:13 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2016-10-09 Absolwent Domaszewnica KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 11:00
2016-10-09 ULKS Dębowica 3:0 Gręzovia Gręzówka zobacz ›
2016-10-09 Sokół Krynka Łukowska 0:0 GLKS Polesie Serokomla zobacz ›
2016-10-02 Tur Turze Rogi 0:1 Perła Dwornia zobacz ›
2016-10-02 Gręzovia Gręzówka 1:4 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski zobacz ›
2016-10-02 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 1:1 ULKS Dębowica zobacz ›
2016-10-02 Orlęta Gołaszyn 3:6 Absolwent Domaszewnica zobacz ›
2016-10-02 Orzeł Zalesie 5:1 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2016-10-02 GLKS Polesie Serokomla 7:1 Unia Krzywda II zobacz ›
2016-09-25 Unia Krzywda II 0:5 Sokół Krynka Łukowska zobacz ›
2016-09-25 WKS Wólka Świątkowa 2:1 Perła Dwornia zobacz ›
2016-09-25 Absolwent Domaszewnica 0:2 Orzeł Zalesie zobacz ›
2016-09-25 ULKS Dębowica 1:0 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2016-09-25 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 12:00
2016-09-25 Tur Turze Rogi 0:2 GLKS Polesie Serokomla zobacz ›
2016-09-18 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 5:2 Gręzovia Gręzówka zobacz ›
2016-09-18 Orlęta Gołaszyn 6:0 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski zobacz ›
2016-09-18 Orzeł Zalesie 2:7 ULKS Dębowica zobacz ›
2016-09-18 Perła Dwornia 4:2 Absolwent Domaszewnica zobacz ›
2016-09-18 Sokół Krynka Łukowska 1:1 Tur Turze Rogi zobacz ›
2016-09-18 GLKS Polesie Serokomla 3:0 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2016-09-11 Tur Turze Rogi 2:1 Unia Krzywda II zobacz ›
2016-09-11 WKS Wólka Świątkowa 0:4 Sokół Krynka Łukowska zobacz ›
2016-09-11 ULKS Dębowica 4:1 Perła Dwornia zobacz ›
2016-09-11 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski 1:2 Orzeł Zalesie zobacz ›
2016-09-11 Gręzovia Gręzówka 0:3 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2016-09-11 Absolwent Domaszewnica 1:2 GLKS Polesie Serokomla zobacz ›
2016-09-04 Orlęta Gołaszyn 4:1 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska zobacz ›
2016-09-04 Orzeł Zalesie 4:5 Gręzovia Gręzówka zobacz ›
2016-09-04 Perła Dwornia 3:0 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski zobacz ›
2016-09-04 Sokół Krynka Łukowska 3:4 Absolwent Domaszewnica zobacz ›
2016-09-04 Unia Krzywda II 3:0 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2016-09-04 GLKS Polesie Serokomla 1:0 ULKS Dębowica zobacz ›
2016-08-28 WKS Wólka Świątkowa 1:2 Tur Turze Rogi zobacz ›
2016-08-28 Absolwent Domaszewnica 3:0 Unia Krzywda II zobacz ›
2016-08-28 ULKS Dębowica 1:1 Sokół Krynka Łukowska zobacz ›
2016-08-28 Gręzovia Gręzówka 4:4 Perła Dwornia zobacz ›
2016-08-28 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 8:1 Orzeł Zalesie zobacz ›
2016-08-28 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski 0:5 GLKS Polesie Serokomla zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Zalesie 1:8 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2016-08-21 Perła Dwornia 1:4 KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska zobacz ›
2016-08-21 Sokół Krynka Łukowska 7:0 Dwernicki 2 Stoczek Łukowski zobacz ›
2016-08-21 Unia Krzywda II 0:1 ULKS Dębowica zobacz ›
2016-08-21 Tur Turze Rogi 2:0 Absolwent Domaszewnica zobacz ›
2016-08-21 GLKS Polesie Serokomla 6:1 Gręzovia Gręzówka zobacz ›

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Polesie Serokomla vs. Kujawiak Stanin
Ładowanie...

Ankiety

Najlepszy obrońca rundy jesiennej


Najlepszy bramkarz


Najlepszy pomocnik rundy jesiennej


Najlepszy napastnik rundy jesiennej

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
GLKS Polesie Serokomla 2:2 Orlęta Gołaszyn
WKS Wólka Świątkowa 1:7 ULKS Dębowica
Tur Turze Rogi Dwernicki 2 Stoczek Łukowski
Unia Krzywda II 3:0 Gręzovia Gręzówka
Sokół Krynka Łukowska 1:3 KS Wóldom - Jetro Wólka Domaszewska
Perła Dwornia 3:2 Orzeł Zalesie

Ostatnie spotkanie

GLKS Polesie Serokomla 2:2 Orlęta Gołaszyn
2016-11-06, 11:00:00
     
oceny zawodników »